Naujienos

16.03.2020Karantinas

Mieli klientai,

Rūpindamiesi Jūsų ir UAB "Etanetas" darbuotojų saugumu bei atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino įvedimo, kovo 16 – 30 laikotarpiui uždarome UAB "Etanetas" klientų aptarnavimo saloną.
Mūsų inžinieriai daro viską, kad mūsų paslaugos veiktų stabiliai, paslaugos diegiamos, gedimai šalinami. Nuo kovo 16 d. klientus aptarnausime tik nuotoliniu būdu, telefonu ir internetu:

Savitarnoje https://mano.etanetas.lt/ galite sumokėti avansinę įmoką už kelis mėnesius į priekį, patogiai apmokėti einamojo mėnesio sąskaitą, keisti turimas ar užsisakyti papildomas paslaugas. Už paslaugas galite apmokėti Maxima kasose ir Perlo terminaluose.

Telefonu +370 380 34125 galite registruoti paslaugų sutrikimus, gauti konsultacijas ir pagalbą, užsisakyti naujas ar papildomas paslaugas, spręsti visus kilusius klausimus.

Šioje svetainėje rasite mygtuką padėsianti palikti mums savo klausimą ar pranešimą, o vadybininkas su Jumis susisieks.

Visais kilusiais klausimais galite rašyti el.paštu info@etanetas.lt, skambinti tel. 838034125.

Saugokime save ir kitus!
UAB „Etanetas"

Jau mūsų paskyroje facebook'e prasidėjo naujas konkursas!

Paskubėkite dalyvauti ir galbūt jums pavyks laimėti!

UAB „ETANETAS" išduota licencija retransliuoti programas IPTV tinklais Šalčininkuose
(2012.04.19)

Š. m. balandžio 18 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija be konkurso išdavė licenciją UAB „ETANETAS" retransliuoti programas laidiniais plačiajuosčio ryšio (IPTV) tinklais, kurių pagrindinė paskirtis nėra programų transliavimas ar retransliavimas, Šalčininkuose ir Šalčininkų r.
Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius